Sunday, 11 February 2018

Kes teeb see teeb!

No tähendab mulle endale ei meeldi küll vabandused, et aega ei ole, samas olen sunnitud seda väljendit ikka ja jälle ise kasutama. Eriti viimasel ajal. Vaatasin just, et mu viimane postitus jäi tsaariaegsesse ajastusse ja kuigi vahepeal on juhtunud asju, siis kirjutada ma neist pole jõudnud. Pole hullu, teemad on ootel ja küll ükskord jõuab aega kus kõik piirud löövad lõkendama ja Kalev jõuab koju ja mina saan "postitusaega" juurde.

Mis siis toimub? Veebruar lihtsalt on see kuu kus tuleb ära teha korraga kõik maailma asjad. Jah, ei ole olemas sellist asja, et mul pole aega. Ajaplaneerimiseks või planeerimatuseks nimetatakse seda kui pidevalt on vabandus ajapuudusega. Ning asjade prioritiseerimises. Kui ikka tegelikult tahad, siis jõuad ka! Meil kõigil on 24h ööpäevas ja seega võrdsed võimalused. Iseasi kuidas me seda ära kasutame ja kui täis või tühjaks aja planeerime. Minul juhtub viimasel ajal tihti seda, et päevad on planeeritud 10 minutilise täpsusega. Jah, nimetagem seda üle- või hullu panemiseks, aga selgelt on sellised perioodid, mis ei kesta ju igavesti. Ja kui ikka ei meeldiks või olukord ninast verd jooksma paneks, siis teeks ju teisiti ja vähem.

Kell on sada ja pikka juttu ei plaaninud hetkel teha. Lihtsalt kiire vahe-ülevaade hetkel toimuvast. Üldiselt näevad nädalad välja sellised, et hommikul lähen trenni (nagu ikka kell 7 kodust välja), siis kas kooli (raamatupidamise algkursus) või mõnele koolitusele või siis teise klubisse trenni(desse). Ja koolist/koolituselt/trennist otse järgmisse trenni. Trennide alla loen siis ka personaalid. No kõik, mis on töö. Eraldi läheb juurde oma treening. Ehk siis 3x nädalas kiire jõusaal ja 3-4x nädalas jooksud. Neid viimaseid hetkel küll vähem. Sest nädalavahetused kipuvad õppuste alla minema. Lisaks siis koosolekud ja muud üritused. Koju tagasi jõuan üldiselt õhtul 20-21 paiku. Jooksudest kirjutan veel eraldi, sest olen juba võistelnud, aga pikemalt kirjutamiseks sobivamat aega oodanud.

Ja nädalavahetused näevad siis välja vähe teistsugused. Kas pikad jooksud, võistlused, õppused või kool. Või siis kõik korraga. Miks? Aga sest, et meeldib. Kõik need asjad on lihtsalt need asjad, millest ma pole nõus loobuma ja kui ei ole nõus loobuma, siis tuleb mahutada ja teha.

Reedel pakkisin Kaitseliidu koti ja läksin õppustele. Metsa jõudsime õhtul kella 22 paiku ja pärast telkide ülespanekut ja patrullimist sain magamiskotti kella 1 ajal. Ütleme nii, et kui sul ka on seljas 4 kihti riideid ja hea magamiskott ja ahju köetakse telgis korralikult, siis küljealune on ikka jahe (lume peal eksole) ja sügavalt uinuda ei lase. Paned riidekihte juurde ja no unetunnid võivad jääda paari tunni kanti. Hommikul rivistused ja terve päev lumises metsas möllu. Raske, aga no meeldib noh. Ja mitte vähe! Muidugi pikalt autokastis tagasisõites jalgu külmetada ei meeldi, aga see on üleelatav. Õppused ise mega lahedad! See on koht kust tuled alati tagasi tundega, et ma olen midagi juurde saanud/kogenud/õppinud! 
Koju tagasi jõudsin laupäeva õhtul kella 22 paiku, surmväsinult. Totaalses rammestuses ja peas vaid paar mõtet (rohkemaks aju ei ole suuteline), et tahaks süüa ja sooja voodisse. Poodi ei jaksa minna ja oled juba valmis ka metsas jagatud saiakesi ja nuudleid sööma. Siinkohal aga pean veelkord tänama Bachi niiii meeldiva üllatuse eest. Ei pidanud nuudleid sööma, vaid kodus ootas valmis lemmiktoit. Vat see on juba ära hellitamine...

Pühapäeva hommik algab tööga, sest need nädala trennid tahavad ju ette valmistatud saada, ja kool kodutöödega. Siis kiire põige Anne kanali äärde väljaasteid tegema. Ma niiiii kartsin sellest üritusest ilma jääda õppuste tõttu, aga näe saatus mängis kõik asjaolud sobivaks. Ühesõnaga "Kaneelisaia Phapäev vol 2" sai teostatud. Tegemist oli Laura korraldatud üritusega, kus kaneelisaia väljalunastamiseks ei tulnud teha midagi muud kui, et 1,8km väljaasteid ümber Anne kanali. Üritustest huvitatuid oli mega palju, aga kohaletulnuid tunduvalt vähem. Siiski mõnus punt. Meil Lauraga võttis selle ringi tegemine aega umbes 35 minutit ja minu kell mõõtis distantsiks 1,75km umbes. Keha oli küll mega haige eelmise päeva müramisest lasketiirus ja päev otsa rakmetes ja relvaga ringijooksmisest ja kõhuli loopimisest. Siiski jalad olid okey ja need väljaasted ei olnud ausalt ka midagi rasket minu jaoks. Ja no ei viilinud ja ei teinud vahekõndimisi või puhkepause ja tõele au andes oleksin ma võimeline olnud teise ringi veel tegema. Ma tean, et homme mu reied räägivad minuga ebasõbralikku keelt, aga see ei loe. Ühesõnaga ma arvasin ja kartsin, et see üritus on palju raskem ja pikem. Igatahes ÜLI mõnus pühapäeva lõuna! Plaanis on ka juba järgmine Kaneelisaia Pühapäev, aga sellest räägin pikemalt edaspidi (tuleb ka kosmonautika uus üritus jne jne). 

Väljaastumiselt ja kaneelisaia mugimiselt edasi pannkoogi küpsetamisele ja mugimisele. Mis sa elult veel tahta oskad?! Või noh kui siis veel kodutöid ja muid majandamisi. Päev on ikka nii käest läinud tegevustega, et hetkel on kell 0:31 ja ma peaks juba üli ammu magama. Samas, siis ei tuleks seda postitust taaskord.

Homme hommikul trenni, siis koolitusele, mida täiega ootan ja siis loogiliselt jälle trennidesse. No ja nii see järgmine nädal läheb. Kõige sellega ma tahan tegelikult öelda, et kui ma viimasel ajal teravam olen oma ütlemistega või lihtsalt mööda tuhisen või ei võta mõnest üritusest osa, siis ma teen seda kõike meelega...haahaaa. Aga tegelikult nii ongi, et kui asjad on kõik korraga siis nad on korraga. Ja kui ma ei leia personaaltreeningute jaoks sobivat aega või ei vasta kohe kirjadele ja sõnumitele, siis ma vabandan! Aga küll saabub leboland ka minu maailma ükspäev ja siis me oleme jälle sõbrad edasi!

Lae ja pane valmis                                                                  ...ehk üks valmistub minekuks

Nii need piffid seal metsas hängivad (kui on raske siis tuleb edasi panna!!!)
 
 
#letsgo

 Erinevaid stiilinäiteid väljaastumistest

Kui omad jalad nii pikka otsa veel ei kanna, siis kelk on abiks ikka!

Väike Kaneelinööp! :) Auga väljateenitud amps!

Igati väärt finish!
Koolis aega ei raiska...isetehtud hästitehtud lõuna kaasas ja jälle pool tundi võitu, et muud kiired asjad majandatud saaks... kohvikusse mineku arvelt ;)

Deebet, kreedit, aktiva, passiva, tulude ja kulude kontod...hakkab kergelt midagigiii läbi hammustama, aga oskamise ja arusaamiseni läheb vist veel aega!

Siis kui kell on veel nii vähe, et keegi pole kohale jõudnud ja mis sa muud vaba ajaga teed kui selfisid :P

Sry, kell on juba niiiii öö, et enamp ei jõvva neid pilte ja videosid sättida paremini. Tõmban naaksu siit arvutist nüüd. Jällelugemise/kirjutamiseni!

Oma järge ootavad teemad nagu: eelmise hooaja kokkuvõte, üli eduka Palju lahingu jooksuvõistluse muljed, uued põnevad üritused ja hetkel oma treeningud! 
AdjööNo comments:

Post a Comment

Hooaega alga!

Vaatab viimast postitust ja saab ise ka aru, et see oli üpris ammu. Selgelt on tihe töö- ja trennide graafik meeldima hakanud. Päriselt! Ma...